Ik kom net terug van een boswandeling met Terra. Omdat ze juist in een vreemde omgeving minder goed luistert (en in het bos loop ik niet elke dag) heb ik eerst een half uur aangelijnd met haar gewandeld. Ging prima, maar uiteindelijk zag ze toen een hond waarbij ze dacht "daar moet ik gewoon ff mee spelen" (bij de andere snuffelde ze een beetje, bij deze ging ze meteen helemaal gek doen). Dus los en spelen.
En dan begint het... zal ze nog wel luisteren? Ja hoor, ze kwam zich steeds even melden en zelfs toen we een ander pad insloegen waar geen honden meer waren (die liepen allemaal rechtdoor) liep ze lekker mee. Maar ja... die leuke bosjes he... dus steeds van het pad af en lekker snuffelen. Uiteindelijk wilde ik toch wel naar huis, dus ik riep een paar keer "hier" en "kom", maar het snuffelen was veel belangrijker.
Uiteindelijk riep ik: "hee schoonheid, ben je nog van plan om te komen of blijf je daar?". Ze keek op, eventjes d'r koppie scheef en kwam toen elegant aanhobbelen. Ik vond het zo grappig. Voortaan roep ik dit dus maar, dan komt ze tenminste...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "niet reageren op "hier" maar wel op..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
hahahaha..!
zal ik ook zoiets uit proberen??
maar dan, hee lekker vent, kom je mee !
denk dat heel veel baasjes raar opkijken hahah
Ik heb het idee dat honden dan de klank in je stem wat beter lezen. Demi reageert namelijk ook veel sneller wanneer ik praat en het maakt nieteens uit of het tegen hem is.. Dat is zeker erg interessant.
Leuk verhaal zeg
Meschien klinkt het woord hier wat strenger dat ze denkt bekijk hetmaar
En dat met schoonheid dat dat wat vriendelijker klinkt
Liefs joke
Grappig verhaal!
Bij Spike helpt juist het korte commando goed
en niet een "verhaal" er om heen.
ja, je moet een echte dame natuurlijk wel met de nodige égards behandelen, wat had je nu gedacht ?????
hahaha zo roep ik wel eens : nou teeffie van me kom je nog hahaha leuk hoor maar het is inderdaad een schoonheid
Logisch toch, als je een schoonheid bent ga je toch niet luisteren naar commando's voor gewone honden. Pfffff, vrouwtje toch
HAHHAHA MISCHIEN MOET IK DAT MAAR EENS DOEN,,HOPEN DAT ER DAN GEEN GOZER VOOR BIJ LOOPT HAHAHAH..hier gaat het hierrrrrrrrrrrr kommmmmmmmmmm niks gvd nuuuu ja dan staat ze er ,,beau komt bij het woord,,stokje geheime comando,s hahhaah
Martine, uw hond is prachtig.
Ze was gewoon aan het twitteren.
En dat is zeer belangrijk voor een hond.
Dat ze dan naar u toekomt, is gewoon een teken
dat ze heel goed luistert.
Dat snuffelen en aan plasjes ruiken is enorm
belangrijk voor honden.
Zie het artikel "honden twitteren ook", bij mijn
profiel.
U mag trots zijn op uw mooie meid.
Wat grappig!
Zo hoorde ik eens iemand keihard 'KAAS!! KAAS!!' roepen.
Uiteindelijk kwam er een hondje aan, ja zei ze. Hij reageert alleen op kaas. hihi
hahaha, Ik denk dat je iets te vaak verteld hebt dat ze mooi is, nu is ze er arrogant bij geworden hihi
Ik heb wel eens dat ik roep "ga je mee?" en dan komt hij wel. Dat heeft voor hem waarschijnlijk iets meer het idee van "ah, we gaan verder". En dat terwijl ik toch 9 van de 10 keer hier roep en hem dan weer vrij geef. Blijkbaar is hier en daarna kort vast toch te negatief.
Hi,hi! Hier ook! 'He, lekkerding (daan)!'
'Wie is hier het aller knapste hondje?!'
en het wel bekende fluitje 'Fiut fiuuw!' (ofzo )
Bedankt voor jullie leuke reacties allemaal!
Machtel, ik heb het even doorgelezen en ze was idd aan het twitteren . Dat vindt ze heerlijk, overal uitgebreid snuffelen. Als ik haar uitlaat, kan ik soms 1 stap zetten en dan moet ze alweer ergens uitgebreid aan ruiken. Op een gegeven moment was ik dat een beetje zat; tenslotte wil ik ook dat ze beweging krijgt en niet alleen maar tijdens haar uitlaatbeurt alleen maar een stukje van onze straat besnuffelt om dan weer naar huis te gaan (ik ben altijd al veel en lang met haar buiten, maar op een gegeven moment moet ik ook weer eens wat in huis doen).
Maar toen bedacht ik dat ze eigenlijk precies hetzelfde gedrag vertoont als wanner ik ga shoppen! Dan sta ik ook om de haverklap stil om in de etalages te kijken of de winkel in te gaan en dat schiet qua beweging/afstand dan ook niet op Dus ach, als zij dat nou leuk vindt... Als Terra een mens was geweest had ik vast fantastisch met haar kunnen shoppen!
PS laten teefjes eigenlijk ook een markering achter en hoe dan?
Ja hoor dit kan. Dit schijnt vooral te gebeuren net voor de loopsheid en tijdens de loopsheid. Ze willen dan voor de reutjes een geurtje achterlaten .
Hoe? Net als de reutjes, bij elke paal en boom een paar druppels achterlaten.
Angela, Terra is gesteriliseerd dus ik neem aan dat loopsheid niet meer voor haar van toepassing is.
En ik heb nog nooit gezien dat zij ergens druppels achterlaat (behalve een lekker plasje, natuurlijk).
Maar als dat wel zo zou zijn, zou het dus alleen maar opgaan tijdens/voor de loopsheid en niet continue zoals de reutjes doen.
Dus lijkt het wel alsof alleen de reutjes dus een geurtje ("berichtje") kunnen achterlaten en de teefjes dit alleen maar kunnen lezen. M.a.w.: als Terra graag met haar favo-hondenvriendin zou willen spelen, zou ze geen "berichtjes" van haar vinden?
Ze wenst gewoon met "schoonheid" aangesproken te worden, daarom kwam ze niet eerder
ze wist al de vorige keren namelijk dat je haar bedoelde...
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "niet reageren op "hier" maar wel op..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?